تبلیغات
مطالب شنیدنی.آنچه شما می پسندید - » الناز شاکردوست برای اولین بار در یک سریال
بسم الله الرحمن الرحیم

» الناز شاکردوست برای اولین بار در یک سریال

یکشنبه 26 اردیبهشت 1389 08:27 ب.ظ

نویسنده : reza abbasian

مجموعه «قلب یخی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی سیدکمال طباطبایی برای بخش خصوصی تهیه می‌شود. تصویربرداری این مجموعه...


الناز شاکردوست و حمید گودرزی به جمع بازیگران مجموعه «قلب یخی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی پیوستند.
به گزارش مهر، مجموعه «قلب یخی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی سیدکمال طباطبایی برای بخش خصوصی تهیه می‌شود. تصویربرداری این مجموعه از هفتم فروردین‌ماه شروع شده و طبق برنامه‌ریزی تا هشت ماه طول می‌کشد.
در «قلب یخی» باران کوثری، حمید فرخ‌نژاد، الناز شاکردوست، حمید گودرزی، نسرین مقانلو، سیدمهرداد ضیایی، شبنم مقدمی، آشا محرابی و ... بازی می‌کنند. 12 قسمت اول این مجموعه را حامد عنقا می‌نویسد.
شنیده می‌شود شیوه درام‌نویسی این مجموعه با دیگر  مجموعه و  آثار سینمایی متفاوت است. هر یک از بازیگران هم نقشی متفاوت از دیگر بازی‌هایشان ایفا می‌کنند.
لطیفی قرار بود امسال مجموعه تلویزیونی «از عشق آباد تا عشق آباد» را برای شبکه یک بسازد، اما به دلیل فراهم نشدن شرایط تولید، تصمیم گرفت «قلب یخی» را کارگردانی کند.  لطیفی در این مجموعه سعی کرده از بازیگران سینما بهره برد.
الناز شاکردوست با بازی در «قلب یخی» نخستین تجربه بازیگری در مجموعه‌های تلویزیون را کسب می‌کند. او در فیلم‌هایی همچون «دلخون»،«چه کسی امیر را کشت»، «بی‌‌وفا»، «اتوبوس شب»، «مجنون لیلی»  و ... بازی کرده است.
لطیفی کارگردانی مجموعه‌های تلویزیونی «نردبام آسمان»، «کت جادویی»، «صاحبدلان» و «همسایه‌ها» را در کارنامه دارد.
http://www.iranpixfa.ir/post-2281.aspx
 دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -